chairedefrancais banja luka

20 janvier 2018

Obavesštenje za sve studente

Raspored nastave i kolokvijuma kod Mr Jelene Ristanović u poslednjoj sedmici nastave.

Ponedeljak, 22.1.

13h30-15h : Metodika nastave francuskoj jezika (čas)

15h-16h30 : Francuski jezik VII (čas)

 

Utorak, 23.1.

18h-19h30 : Savremeni francuski jezik 3 (čas)

 

Sreda, 24.1.

16h30 - 18h : Kolovijum iz sledećih predemta : Metodika nastave francuskog jezika 1, Francuski jezik V (production écrite); Francuski jezik VII (production écrite) -učionica br.7, II sprat

 

Četvrtak, 25.1.

13h30-15 : Kolokvijum - Francuski jezik VII

Posté par chairedefrancais à 10:38 - Commentaires [0] - Permalien [#]


18 janvier 2018

Francuski jezik 7

Rezultati 1. Kolokvijuma, fait le 18.01.2018
+ Points de presence

Biljana Jokic : 9+5

Viktorija Sobot : 9+5

Nikolina Oljaca : 9+5 

Nikolina Popovic : Absente + 5

Vladana Perlic : Absente + 5

 

Posté par chairedefrancais à 11:41 - Commentaires [0] - Permalien [#]

17 janvier 2018

Francais contemporain 1

Rezultati 1. Kolokvijuma

Rađen 17.01.2018.

Maksimalan broj bodova 10

Knezevic Danijela 10

Vujakovic Jovan 10

Markovic Ivana 10

Ivkovic Andjela 8

Dukic Bojana 8

Popovic Anja 8

Posté par chairedefrancais à 14:16 - Commentaires [0] - Permalien [#]

JANUARSKO-FEBRUARSKI ROK 4.GODINA

ЧЕТВРТА ГОДИНА

 

Р. бр.

Предмети у седмом семестру

 

 
 

1.

Француски језик VII

Писмени:05.02. у 9 ч. и 19.02. у 9 ч.

Усмени: Термин ће бити накнадно објављен

 

2.

Француска књижевност VI

Писмени: 29.01. у 14 ч. и 23.02. у 12.30 ч.

Усмени: 30.01. у 11 ч. и други термин ће бити накнадно објављен

 

3.

Психологија

05.02. у 9 ч. и 19.02 у 9 ч.

 

4.

ИТАЛИЈАНСКИ ЈЕЗИК III

01.02. и 15.02. у 10 ч.

 

5.

Методика наставе француског језика I

02.02. у 8.30 ч. и 22.02. у 14 ч.

 

     6.

Културолошки системи у Прустовом дјелу

29.01. у 8.30 ч. и 23.02. у 8.30 ч.

 

 

 

Р. бр.

Предмети у осмом семестру

 

 
 

1.

Француски језик VIII

Писмени:05.02. у 9 ч. и 19.02. у 9 ч.

Усмени: Термин ће бити накнадно објављен

 

2.

Француска књижевност VII

Писмени: 29.01. у 14 ч. и 23.02. у 12.30 ч.

Усмени: 30.01. у 11 ч. и други термин ће бити накнадно објављен

 

3.

Педагогија

05.02. у 10 ч. и 23.02. у 10 ч. канц.427 ФПН

 

4.

ИТАЛИЈАНСКИ ЈЕЗИК IV

02.02. и 15.02. у 10 ч.

 

5.

Методика наставе француског језика II

02.02. у 8.30 ч. и 22.02. у 14 ч.

 

 

 

 

Posté par chairedefrancais à 11:37 - Commentaires [0] - Permalien [#]

JANUARSKO-FEBRUARSKI ROK 3.GODINA

ТРЕЋА ГОДИНА

 

Р. бр.

Предмети у петом семестру

Термин испита

 
 

1.

Француски језик V

Писмени:05.02. у 9 ч. и 19.02. у 9 ч.

Усмени: Термин ће бити накнадно објављен

 

2.

Француска књижевност IV

Писмени: 29.01. у 14 ч. и 23.02. у 12.30 ч.

Усмени: 30.01. у 11 ч. и други термин ће бити накнадно објављен

 

3.

Латински језик III

08.02. у 10 ч. и 20.02. у 10 ч.

 

4.

Преглед историје фр. позоришта/филма I

29.01. у 8.30 ч. и 23.02. у 8.30 ч.

 

5.

ИТАЛИЈАНСКИ ЈЕЗИК I

01.02. и 15.02. у 10 ч.

 

6.

Интертекстуални аспекти Бодлерове поетике

 

29.01. у 8.30 ч. и 23.02. у 8.30 ч.

 

 

 

 

Р. бр.

Предмети у шестом семестру

Врста курса

 
 

1.

Француски језик VI

Писмени:05.02. у 9 ч. и 19.02. у 9 ч.

Усмени: Термин ће бити накнадно објављен

 

2.

Француска књижевност V

Писмени: 29.01. у 14 ч. и 23.02. у 12.30 ч.

Усмени: 30.01. у 11 ч. и други термин ће бити накнадно објављен

 

3.

Латински језик IV

08.02. у 14 ч. и 20.02. у 14 ч.

 

4.

Преглед историје фр.позоришта/филма II

29.01. у 8.30 ч. и 23.02. у 8.30 ч.

 

5.

ИТАЛИЈАНСКИ ЈЕЗИК II

01.02. и 15.02. у 10 ч.

 

6.

Концепција уџбеника за француски језик

 

02.02. у 8.30 ч. и 22.02. у 14 ч.

 

 

 

Posté par chairedefrancais à 11:25 - Commentaires [0] - Permalien [#]


JANUARSKO-FEBRUARSKI ROK 2.GODINA

ДРУГА ГОДИНА

 

 

Р. бр.

Предмети у трећем семестру – нови програм

Термин испита

 
 

1.

Француски језик 3

Писмени:06.02. у 9 ч. и 20.02. у 9 ч.

Усмени: Термин ће бити накнадно објављен

 

2.

Савремени француски језик 3

05.02. у 14 ч и 19.02. у 14 ч.

 

3.

Француска књижевност 3

30.01. у 11 ч. и 23.02. у 12.30ч

 

4.

Латински језик 3

08.02. у 10ч. 20.02. у 10 ч

 

5.

Српски језик 3

31.01. у 13 ч. И 19.02. у 12 ч.

 

6.

Страни језик 1

Енглески језик 1

Њемачки језик 1

Италијански језик 1

Чешки језик 1

 

ЕЈ 07.02. и 21.02. у 14 ч.

ЊЈ 29.01. у 10ч. и 12.02. у 12 ч. ФПН 206

ИЈ 01.02. и 15.02. у 10 ч.

 ЧЈ 30.01. и 14.02. у 10.30

 

 

 

 

Р. бр.

Предмети у трећем семестру – стари програм

Термин испита

 
 

1.

Француски језик 3

Писмени:06.02. у 9 ч. и 20.02. у 9 ч.

Усмени: Термин ће бити накнадно објављен

 

2.

Француска књижевност 2

30.01. у 11 ч. и 23.02. у 12.30ч

 

3.

Српски језик 3

31.01. у 13 ч. И 19.02. у 12 ч.

 

4.

Латински језик 1

08.02. у 10ч. 20.02. у 10 ч

 

5.

Ортографија фр. вокала

29.01. у 14 ч. и 23.02. у 12.30 ч.

 

6.

Страни језик 3

Енглески језик 3

Њемачки језик 3

Чешки језик 3

 

ЕЈ 07.02. и 21.02. у 14 ч.

ЊЈ 29.01. у 10ч. и 12.02. у 12 ч. ФПН 206

 ЧЈ 30.01. и 14.02. у 13 ч.

 

 

 

 

 

Р. бр.

Предмети у четвртом семестру

Стари програм

Термин испита

 
 

1.

Француски језик 4

Писмени:06.02. у 9 ч. и 20.02. у 9 ч.

Усмени: Термин ће бити накнадно објављен

 

2.

Француска књижевност 3

30.01. у 11 ч. и 23.02. у 12.30ч

 

3.

Српски језик 4

31.01. у 13 ч. И 19.02. у 12 ч.

 

4.

Латински језик 2

08.02. у 14 ч. 20.02. у 14 ч.

 

5.

Ортографија фр. консонаната

29.01. у 14 ч. и 23.02. у 12.30 ч.

 

6.

Страни језик 4

Енглески језик 3

Њемачки језик 3

Чешки језик 3

 

ЕЈ 07.02. и 21.02. у 14 ч.

ЊЈ 29.01. у 10ч. и 12.02. у 12 ч. ФПН 206

 ЧЈ 30.01. и 14.02. у 13 ч.

 

 

 

 

Posté par chairedefrancais à 11:14 - Commentaires [0] - Permalien [#]

JANUARSKO-FEBRUARSKI ROK 1.GODINA

ПРВА ГОДИНА

 

Р. бр.

Предмети у првом семестру – нови програм

Термин испита

 
 

1.

Француски језик 1

Писмени:06.02. у 9 ч. и 20.02. у 9 ч.

Усмени: Термин ће бити накнадно објављен

 

2.

Савремени француски језик 1

05.02. у 14 ч и 19.02. у 14 ч.

 

3.

Француска књижевност 1

30.01. у 11 ч. и 23.02. у 12.30ч

 

4.

Латински језик 1

08.02. у 10ч. 20.02. у 10 ч

 

5.

Српски језик 1

31.01. у 10 ч. И 19.02. у 10 ч.

 

6.

Увод у општу лингвистику

01.02. у 17.30 ч и 22.02. у 17.30 ч.

 

 

 

Р. бр.

Предмети у првом семестру – стари програм

Термин испита

 
 

1.

Француски језик 1

Писмени:06.02. у 9 ч. и 20.02. у 9 ч.

Усмени: Термин ће бити накнадно објављен

 

2.

Преглед француске књижевности

30.01. у 11 ч. и 23.02. у 12.30ч

 

3.

Преглед француске културе 1

30.01. у 11 ч. и 23.02. у 12.30ч

 

4.

Српски језик 1

31.01. у 10 ч. И 19.02. у 10 ч.

 

5.

Увод у лингвистику 1

01.02. у 17.30 ч и 22.02. у 17.30 ч.

 

6.

Теорија књижевности 1

29.01. у 8.30ч. и 23.01. у 8.30 ч.

 

7.

Страни језик 1

Енглески језик 1

Њемачки језик 1

Чешки језик 1

 

 ЕЈ 07.02. и 21.02. у 14 ч.

ЊЈ 29.01. у 10ч. и 12.02. у 12 ч. ФПН 206

 ЧЈ 30.01. и 14.02. у 10.30

 

 

 

 

Р. бр.

Предмети у другом семестру – нови програм

Термин испита

 
 

1.

Француски језик 2

30.01. у 9 ч. и 15.02. у 9 ч.

 

2.

Савремени француски језик 2

05.02. у 14 ч и 19.02. у 14 ч.

 

3.

Француска књижевност 2

30.01. у 11 ч. и 23.02. у 12.30ч.

 

4.

Латински језик 2

08.02. у 14 ч. 20.02. у 14 ч.

 

5.

Српкси језик 2

31.01. у 10 ч. И 19.02. у 10 ч.

 

6.

Теорија књижевности

29.01. у 8.30ч. и 23.01. у 8.30 ч.

 

 

 

Р. бр.

Предмети у другом семестру – стари програм

Термин испита

 
 

1.

Француски језик 2

Писмени:06.02. у 9 ч. и 20.02. у 9 ч.

Усмени: Термин ће бити накнадно објављен

 

2.

Француска књижевност 1

30.01. у 11 ч. и 23.02. у 12.30ч

 

3.

Преглед француске културе 2

30.01. у 11 ч. и 23.02. у 12.30ч

 

4.

Српски језик 2

31.01. у 10 ч. И 19.02. у 10 ч.

 

5.

Увод у лингвистику 2

01.02. у 17.30 ч и 22.02. у 17.30 ч.

 

6.

Теорија књижевности 2

29.01. у 8.30ч. и 23.01. у 8.30 ч.

 

7.

Страни језик 2

Енглески језик 2

Њемачки језик 2

Чешки језик 2

 

ЕЈ 07.02. и 21.02. у 14 ч.

ЊЈ 29.01. у 10ч. и 12.02. у 12 ч. ФПН 206

 ЧЈ 30.01. и 14.02. у 10.30

 

 

 

Posté par chairedefrancais à 11:12 - Commentaires [0] - Permalien [#]

16 janvier 2018

UKUPNE PREDISPITNE IZ FK3

Ime i prezime

1K 20.11.17 od 20

2K od 15 16.01.18.

A+P OD 10

Žana Ćetojević

13

5

4

Marija Jokić

20

15

10

Marko Dmitrić

20 +

15

10

Marijana Stevanović

13,5

nr

0

Nikolina Miličić

11

nr

0

Milijana Telebak

17,5

11

10

Gorana Radulović

10

10

7

Petar Ilić

3

nr

2

Aleksandra Radujković

12,5

nr

2

Svetislav Dragović

18

10

4

Marina Ratković

20 +

15

5

Amela Sadiković

6

2,5

2

 

DRUGI KOLOKVIJ JE POLOZEN SA MIN 8 BODOVA

Termin uvida u radove bice naknadno objavljen

Posté par chairedefrancais à 21:15 - Commentaires [0] - Permalien [#]

UKUPNE PREDISPITNE IZ FK1

Ime i prezime

K 1 20.11.17 od 20

K2od 20 16.01.18.

A+P

Anja Popović

3,5

7.5

7

Ivana Marković

13

NR

5

Anđela Ivković

13

13

10

Bojana Đukić

7

11

8

Danijela Knežević

12

12

9

Jovan Vujaković

6,5

12

10

termin uvida u radove ce biti naknadno objavljen

Posté par chairedefrancais à 21:10 - Commentaires [0] - Permalien [#]

Obavještenje za studente 2. godine - FR 3

Obavještavaju se studenti da će naredne vježbe iz Francuskog jezika 3, umjesto u srijedu, biti održane u četvrtak 18.01. u 13h30 u Biblioteci Filološkog fakulteta.

Posté par chairedefrancais à 19:47 - Commentaires [0] - Permalien [#]